9pcs Nepresakuje Veľké Tašky Obed Sendvič Opakovane potravinársky PEVA Postaviť Skladovanie Tašky Organizátor make-up Taška

€12.83


Výrobok je rozdelená do troch-dimenzionální a ploché PEVA tašky.Tašky sú rozdelené do transparentné a matné.Veľkosť a farbu kosti pásy môžu byť prispôsobené.LOGA a vzory môžu byť vytlačené.Uveďte vaše špecifické potreby pri uskutočňovaní vyšetrovania.

1. Potraviny-stupeň bezpečných materiálov: potraviny-stupeň šetrné k životnému prostrediu PEVA materiálu (PEVA je bez zápachu potravín-stupeň bezpečný materiál), biologicky odbúrateľné, zlikvidovať alebo spálené ekologicky recyklovateľných materiálov.Sú šetrné k životnému prostrediu, bezpečné a zdravé produkty.Môžete ho použiť na prepravu a skladovanie potravín bez obáv.Opakovane PEVA skladovanie taška prešiel FDA certifikácia

2. Anti-sklzu a robustný upgrade dvojité zips dizajn: nielen, že môže byť lepšie nepresakuje a nepremokavé, ale aj ľahko otvoriť a zatvoriť.Zlepšili sme zips rozšíriť jeho hrany a pridal non-slip dizajn, aby bolo jednoduchšie otvoriť.Matky sa už starať o svoje deti, že nie je schopný otvoriť tašky obed v škole.Zároveň sme zvýšili sealability zips pre lepšie udržanie čerstvosti potravín.Môžete ho použiť na prepravu kvapalných potravín bez obáv.

3. Ľahko sa čistí a šetrné k životnému prostrediu: PEVA tašky sú veľmi ľahko sa čistí.Nielen, že sú transparentné a bez zápachu, sú aj špičkové z hľadiska mäkkosti a húževnatosť.Avšak, oni nie sú vhodné pre umývačky riadu.Odporúča sa umývať ručne, pretože umývačka riadu môže spôsobiť zips deformovať a vplyv na utesnenie a pomocou vrecka.PEVA potravín tašky nebude znečisťovať životné prostredie, aj keď sú vyradené.To môžu byť znovu použité.Jeden PEVA taška je ekvivalent 500 jednorazové plastové tašky.To je environmentálna hrdina.

4. Široko používané: -hrúbka PEVA potravín taška je 0,25-0,5 mm a veľkosť sa dá prispôsobiť.PEVA má ultra-nízka teplotná odolnosť, znesie nízke teploty pod mínus 70 stupňov, a je vhodný pre ice uzavretých prostrediach.Tak to je veľmi vhodný pre domácnosť potraviny skladovať v chladničke alebo chladnička udržiavať potraviny v čerstvom stave.Hustota PEVA je medzi 0.91 a 0.93. Je ľahká a ľahko sa prenáša.To môže zabaliť sendviče, slanina, chlieb, nápoje, hranolky, orechy, sušienky, atď., takže vaše deti môžu mať obed s nimi bez ťažkých a priestorovo náročné kontajnerov.Môžete použiť PEVA tašky na balenie víkendový piknik jedlo, alebo ich môžete použiť na balenie vašich toaletné potreby a malé položky počas vašich ciest.

Štítky: box make-up organizátor, bag thermal, case makeup, taška mylar, kabelka stojan, di make-up taška, 10x make-up zrkadlo, arcyrlic make-up skladovanie, dvere make-up taška, opakovane tote bag vlastné.


( 0 Hodnotenie )

Počet